Vážení návštěvníci,

jmenuji se Jitka a jsem moc ráda, že jste zavítali na moje webové stránky. Dalo mi spoustu práce je vytvořit, protože rozhodně nejsem žádný IT odborník. Tyto stránky vznikly hlavně z důvodu lepšího ovládání obrázků a doufám, že Vás potěší i spousta nových, průběžně přidávaných fotografií.

Něco málo o mě:

pocházím ze Šluknovského výběžku na severu Čech, konkrétně z malé, ale krásné vesničky Vilémov (www.vilemov.cz)

Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu textilní v Liberci, obor technologie tkalcovství.

Většina, především návštěvnic mých starších webových stránek dobře ví, že korálkování se stalo mojí rehabilitační terapií a též i zdravou závislostí. Koncem roku 2006 jsem onemocněla - mojí souputnicí se stala roztroušená skleróza. Nyní jsem v plném invalidním důchodu. Abych tak úplně nezanevřela na svět a trošku pomohla oddálit spoustu nepříjemností spojených s nemocí, rozhodla jsem se pro nejtěžší možnou variantu terapie. Prstíky snadno zatuhnou a je potřeba denně cvičit. Když pracuji s korálky, ani nevnímám, jak užitečnou věc pro svoje tělo dělám :o) K mé velké radosti jsem dostala příležitost vystavovat své šperky a výrobky z korálků na výstavě "Cesta za duhou". Vystavovala jsem poprvé v roce 2007 a od té doby se pravidelně výstavy účastním. 

Přála bych si, aby se Vám moje tvoření a "hraní si s korálky" líbilo. Pokud budete mít o nějaký šperk zájem, stačí napsat nejlépe e-mailem Váš požadavek. Jen bych ráda upozornila, že ne všechny typy prezentovaných výrobků mohu přesně dle obrázku vyrobit. Některé korálky totiž už nejsou k sehnání. Ale snažila bych se zachovat styl. Barva a délka je na Vás. Též mohu vyrobit korálky dle Vašeho přání. V korálcích jsou meze neomezené :o) a tvoření má obrovský prostor.

Ceny za výrobky jsou ve srovnání s obchody podstatně nižší, a závisí na použitém materiálu a složitosti výroby šperku. Pro náročnější zákaznice nabízím výrobu šperků z korálků Swarovski. Tyto korálky se vyznačují především speciálním a velmi kvalitním výbrusem - jsou daleko zářivější a blýskavější než běžné broušené korálky. Jejich cena odpovídá kvalitě. Originální šperky Swarovski najdete na stránkách www.swarovski.com

Nejnovější kousky můžete vidět na mých FB stránkách: https://www.facebook.com/jsipova

Teď už mi nezbývá nic jiného, než Vám i sobě popřát, ať se Vám na mých stránkách líbí :o)

Vaše Jitulína.